Ονομασία εκατόν οκτώ (108) Κελευστών Λιμενικού Σώματος 41ης Εκπαιδευτικής

Ονομασία εκατόν οκτώ (108) Κελευστών Λιμενικού Σώματος 41ης Εκπαιδευτικής Σειράς

image

ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ

1. Ονομάζουμε Κελευστές Λιμενικού Σώματος από 16-06-2016 τους παρακάτω Δοκίμους Υπαξιωματικούς Λιμενικού Σώματος – Ελληνικής Ακτοφυλακής που αποφοίτησαν ευδόκιμα από τη Σχολή Δοκίμων Υπαξιωματικών Λιμενικού Σώματος, 41ης Εκπαιδευτικής Σειράς, με την ακόλουθη σειρά επιτυχίας:

ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

1ος ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ

2η ΚΑΤΣΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ος ΠΑΠΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4η ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΥ ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5ος ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

6η ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7ος ΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

8ος ΠΑΝΤΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

9ος ΤΟΥΡΤΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

10η ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11ος ΚΑΡΑΜΟΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

12ος ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13ος ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

14η ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

15ος ΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

16ος ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

17ος ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18η ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ

19η ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

20ος ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21η ΜΠΑΝΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

22ος ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

23ος ΣΟΡΩΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΟΣ ΠΑΧΩΜΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

24η ΑΝΤΩΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

25ος ΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

26η ΠΑΝΤΙΩΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

27η ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

28η ΔΕΛΗΜΗΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

29ος ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

30ος ΣΚΟΥΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

31ος ΠΡΙΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

32η ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

33η ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

34η ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35ος ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

36ος ΜΑΝΔΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ

37η ΡΕΝΤΖΕΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

38η ΝΙΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

39ος ΣΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΕΟΣ

40η ΧΑΡΙΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

41η ΔΑΜΑΒΟΛΙΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

42η ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΡΣΕΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

43ος ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

44ος ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

45η ΜΥΓΔΑΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ

46η ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

47η ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

48ος ΠΛΑΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

49ος ΓΚΟΥΒΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

50η ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

51η ΣΑΡΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

52η ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΗΛΙΑΣ

53ος ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

54η ΜΠΑΛΑΦΑ ΒΑΪΑ ΜΙΧΑΗΛ

55ος ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

56ος ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

57η ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗ ΕΦΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΤΡΟΣ

58ος ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

59η ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

60η ΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

61ος ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

62ος ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

63η ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ

64η ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ

65ος ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

66ος ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

67η ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΥΛΟΣ

68η ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

69ος ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

70η ΚΑΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

71ος ΘΩΜΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

72ος ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

73ος ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

74ος ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

75ος ΜΑΓΕΙΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

76ος ΡΟΥΣΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

77ος ΑΜΠΕΛΑΡΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

78ος ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ

79ος ΚΛΑΔΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

80ος ΣΚΑΡΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

81ος ΤΖΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

82ος ΚΡΙΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

83ος ΓΚΑΓΚΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

84η ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ

85ος ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

86ος ΚΑΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

87ος ΠΑΓΑΝΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

88ος ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

89ος ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

90ος ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

91ος ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

92η ΖΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

93ος ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

94ος ΠΕΠΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

95η ΡΑΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

96ος ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

97η ΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

98η ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

99ος ΜΠΑΜΠΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

100ος ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

101η ΜΠΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

102ος ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

103η ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

104ος ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

105ος ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

106ος ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

107ος ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ – ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

108ος ΓΚΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αριθμ. Βεβαίωσης ΥΔΕ/ΥΝΑΝΠ: 8594/17-06-2016.

2. Η παρούσα να κοινοποιηθεί για εκτέλεση.

3. Περίληψη της παρούσας να δημοσιευθεί στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως.-

Ο Αρχηγός Αντιναύαρχος Λ.Σ. ΡΑΠΤΗΣ Σταμάτιος

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com